Как выиграть в лотерею крупную сумму денег ТОП-7 способов и советов от победителей

Як виграти в лотерею велику суму грошей: ТОП-7 способів і порад від переможців

Кожна людина хоч раз у житті замислювався над тим, як би чудово було виграти велику суму грошей, взявши участь у лотереї. І хоч щасливчиків, які отримали великий грошовий приз, вкрай мало, їхні історії все ж вселяють віру й дають зрозуміти, що немає нічого неможливого. Що ж потрібно знати для того, щоб виграти в лотерею велику суму грошей? Розповідає «Призова Варта»!

1. Примножте шанси без великих витрат.

Найпростіший спосіб виграти в лотерею – скуповувати квитки, аж поки не закінчаться кошти. Але цей метод підходить далеко не кожному, адже подібні ігри приваблюють не тільки багатіїв, а й звичайних людей, у яких немає можливості купувати сотні або навіть тисячі квитків.

Що робити в такій ситуації?

 Варто скооперуватися з людьми, що переслідують ту ж мету, що й ви. Не забувайте, що ви обов’язково повинні їм довіряти й бути впевненими в них на 100%! Тоді разом ви будете інвестувати гроші в покупку лотерейних квитків і в разі виграшу невеликих призів – відшкодуєте вкладення. А якщо хтось із вас виграє головний приз, то чесним буде поділити його на всіх учасників затії.

2. Візьміть на замітку певні цифри.

За спостереженнями багатьох досвідчених гравців, куля під номером 20 є найбільш виграшною. Також на замітку варто взяти такі комбінації: 2, 31, 35 і 37. Звичайно, не можна заздалегідь передбачити, яка куля вам випаде. Але хто знає, можливо, саме ці номери принесуть вам таку бажану перемогу!

3. Не довіряйте соціальним мережам.

Вигравши велику суму грошей в лотерею, ви, як справжня сучасна людина, побігли б ділитися цією неймовірною новиною зі своєю інтернет-сім’єю. У таких ситуаціях варто забути про подібний прояв радості, адже ніхто не застрахований від заздрості.

Кожен квиток має унікальний штрих-код. Яка ймовірність того, що після вашої публікації щасливого квитка один із підписників не захоче отримати ваш приз? Для цього йому достатньо лише відсканувати штрих-код – і все, ви позбулися такого бажаного виграшу. Прикро, правда?

4. Будьте пильні з касирами.

Звертаючись за допомогою до касира, аби той перевірив дані вашого квитка, будьте дуже обережні. Усвідомивши, що ви стали переможцем і виграли велику суму грошей, касир легко може піти з вашим виграшним білетом, щоб «якісно перевірити інформацію», а повернутися вже із зовсім іншим.

На жаль, сотні прикладів по всьому світові доводять популярність такого варварського методу присвоєння чужого виграшу. Тому радимо вам бути пильними й у разі виникнення подібних ситуацій завжди доводити свою правоту.

5. Перевіряйте квитки.

У це важко повірити, але деякі щасливчики навіть не підозрюють про свій виграш! Уявіть, скільки грошей втратили ті, хто елементарно не стежать за своїми квитками. А все тому, що гроші можна отримати протягом певного терміну. Він може закінчитися, поки ви в цей час усвідомлюєте свій новий статус. Щоб не опинитися в незручній ситуації, завжди перевіряйте лотерейні квитки після їхнього придбання.

6. Не цурайтесь великих лотерей.

Чомусь багато хто вважає, що чим більше учасників – тим менші шанси виграти. Тому люди набагато частіше роблять свій вибір на користь незначних розіграшів і, звичайно ж, помиляються. Невелика кількість учасників лотереї – точно не запорука успіху, а скоріше навпаки. Тут працює інше правило: «більше людей – більше цінних призів».

7. Уникайте «популярних» чисел.

Це правило стосується тих, хто не бажає ділитися виграшем. Що воно означає? Цифри, які люди вказують частіше за все, варто пропускати. Зв’язавши їх із важливими датами тих, із ким ви граєте, можна легко визначити тактику. Порада: позначати варто числа, які йдуть після 31. Ну от і все. Можливо, ці поради допоможуть вам виграти мільйон вже завтра. Але головне, що ви повинні пам’ятати – ніякі підказки не спрацюють, поки ви не повірите у власний успіх!