Як преобразити себе, змінюючи своє оточення

Усім із нас знайома приказка: «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу тобі, хто ти». Вона була й буде залишатися актуальною у всі часи, адже людину судять саме по тому, кого вона «обирає» у своє життя. І сьогодні «Призова Варта» поділиться з вами секретами того, як можна змінити себе, змінюючи оточення!

Розмір доходів

Низька зарплата не завжди свідчить про погану продуктивність. Доведено, що дохід людини найчастіше відповідає середньому арифметичному від того, скільки заробляє ваше оточення. Дивовижно, та це дійсно працює. Так що робіть висновки.

Ставлення до життя

На превеликий жаль, сьогодні дуже рідко можна зустріти по-справжньому щасливу людину, здатну радіти навіть дрібницям. Найчастіше люди бурхливо реагують лише на негативні події, а хороші сприймають як належне. А дарма, адже позитивний настрій – це запорука гармонійного й наповненого життя. Погляньте навколо. Чи вміє ваше оточення щиро радіти? А тепер проведіть паралель із власним життям. Оточуйте себе тільки позитивно налаштованими людьми – і ви помітите, як і самі легко переймете їхній стиль життя.

Токсичність

Цей термін часто застосовують, описуючи взаємини людей. Часто нами нехтують, ставлять свою думку вище будь-якої іншої, проявляють нездоровий егоїзм. Усе це може негативно вплинути на наше самовідчуття, а також на цілісне ставлення до світу. Позбавляйтеся від «токсичних» людей – і ви здивуєтеся, як по-новому заграє ваше життя!

Саморозвиток

Активні, веселі і всебічно розвинені люди – наше все. Поруч із такими точно не засумуєш, не будеш лежати без діла на дивані й не зможеш устояти перед спільно проведеним активним відпочинком. До того ж, працьовиті, розумні та відповідальні люди навколо викликають у нас природне бажання вести себе таким же чином.

Порада від «Призової Варти»: проведіть інвентаризацію оточення. Що це таке? Простими словами, це процес порівняння ваших фактичних друзів із уявленнями про них. Для цього потрібно відповісти на кілька простих запитань:

  • Яке моє ідеальне оточення?
  • Яке моє поточне оточення?
  • Хто ці люди? Які у них інтереси? Які професії, спосіб життя, ставлення до тимчасових труднощів?
  • Чи відповідають вони вашим уявленням про ідеальне оточення? Наскільки?
  • Що я роблю для того, щоб ці уявлення втілилися у життя?
  • Чи відповідаю я своїй ідеальній картинці?
  • Що потрібно змінити в собі, щоб здружитися з гідними людьми?

Ось і все! Бажаємо, щоб люди навколо лише підштовхували вас на нові звершення і благотворно впливали на ваше ставлення до життя, вселяючи розуміння того, що воно прекрасне. Сил вам і терпіння на шляху до чудових змін!