Как максимально дешево поехать за границу и ни в чём себе не отказывать?

Як максимально дешево поїхати за кордон і ні в чому собі не відмовляти?

Як часто ви відмовляєте собі в можливості побувати за кордоном через недостатню кількість грошей? Більшість людей помиляються, коли думають, що для поїздки в країну мрій, необхідно викласти надвелику суму. Є декілька дійсно економних способів відправитись за кордон.

Один із найбільш бюджетних варіантів – це гаряча путівка. Дата вильоту або виїзду призначена на найближчі 3-4 дні, тому ціна значно відрізняється від стартової. Вартість гарячої путівки з України здебільшого знижується на 20-30%, але інколи знижка може вирости до 50%.

Ми виділили топ-3 туроператорів, які пропонують найбільш вигідні ціни на поїздки:

1. «Eurotrips Ukraine» може запропонувати вам молодіжні автобусні й авіатури по свій Європі. Туроператори обіцяють цікаву та веселу компанію 18-35-літніх попутників, багато розваг, а також ніяких нудних екскурсій;

2. «Аккорд тур» спеціалізується на автобусних турах в країни Європи і Ближнього Сходу, але також може запропонувати й авіатури. Внутрішній туризм зосереджений в напрямку Західної України, яка приваблює своїм активним розвитком в останні роки;

3. туроператор «TUI Ukraine» займає визначне місце на ринку  туристичних послуг. Кількість туристичних напрямків вражає. Величезний вибір країн пов’язаний  із тісною співпрацею з кращими представниками туристичного бізнесу в різних куточках світу.

Звичайно, низька ціна та можливість вже за декілька днів втілити мрію в реальність – це величезна перевага гарячих путівок. Але є й інша сторона медалі.

Готелі часто не відповідають вимогам туриста. Зазвичай в гарячі пропозиції потрапляють готелі, котрі не користуються великою популярністю. Тому часто доводиться вибирати з тих пропозицій, які лишились.

Сезонність. Гарячі путівки найлегше купити літом і в непопулярні країни. Є ймовірність того, що вам доведеться весь відпочинок провести в готелі.

Відмовитись від туру нереально. При відмові від поїздки гроші не повертаються.

Дата вильоту і кількість днів відпочинку неможливо змінити.

Дуже часто туроператори вносять у вартість туру ще й нудні екскурсії. Тому уважно читайте всі умови, адже ви можете відмовитись від надокучливого проведення часу, зекономити гроші й насолодитись атмосферою нового місця в своє задоволення. Другий варіант подорожей – це самостійно відправитись за кордон. Що може бути більш захоплююче? Вам не потрібно обмежуватись переповненими курортами, ви можете самі запланувати свій маршрут!