Вся правда о Pokupon. Реальная выгода или обман?

Уся правда про Pokupon. Реальна вигода чи обман?

Кожна людина любить різні акції, подарунки, бонуси й усе те, що дозволяє придбати товар або послугу якомога вигідніше.

Із кожним днем ​​з’являється все більше сайтів, проектів, а також інтернет-сторінок, які спеціалізуються виключно на темі вигоди. Одним із таких проектів є Pokupon.ua.

«Призова Варта» вирішила провести власне розслідування, щоб дізнатися всю правду про цей сайт. Чи дійсно він допомагає українцям не витрачати зайвого або ж це черговий прийом і спекуляція на нашому непереборному бажанні економити?

Pokupon.ua розрахований на сферу послуг. Тут можна знайти всеможливі купони на знижки для відвідування ресторанів, салонів краси, різних ініціатив, спортивних секцій, курсів для вивчення мов, медичних і косметологічних установ і багато чого іншого.

Як це працює?

Вам пропонується придбати купон, за допомогою якого можна отримати знижку 50% на послугу, що вас цікавить. Важливо те, що менший бонус ви тут навіть не знайдете.

Але є й недоліки такого сервісу: купон має свій «термін придатності» – діє обмежену кількість часу. До того ж, щоб стати його власником, вам доведеться внести повну передоплату, після чого купон не підлягає поверненню або обміну.

В Інтернеті можна знайти кардинально протилежні відгуки щодо роботи цього ресурсу. Більшість людей є відданими користувачами цього сайту й дуже задоволені його роботою, не бачачи в ній нічого підозрілого, а тим паче – оманливого. Але є й ті, хто стверджують, що Pokupon.ua. лише спекулює на прагненні українців знаходити в усьому вигоду й не витрачати зайвих коштів.

Нам вдалося поспілкуватися як із постійними користувачами сайту, так і з тими, хто мав сумніви щодо його діяльності і в результаті розчарувався, так і не переконавшись у протилежному.

Як правило, причиною негативних відгуків є жорстка модерація відгуків і вірусна розсилка. Також багато українців не радять користуватися послугами цього сайту, спираючись лише на ту інформацію, що вказана на ньому. А якщо вам прийде в голову порадитися з оператором, то у відповідь можна почути лише посередню інформацію без конкретики або ж порада зв’язатися особисто з представником послуг.

А тепер про службу підтримки клієнтів Pokupon.ua. Напевно, ви не раз чули, що при будь-якому зверненні до служби підтримки можна отримати одну й ту саму відповідь – гроші сайт не повертає. Чому?

Купони не є іменними, їх легко можна продати або ж передарувати. Звичайно, кожен клієнт хоче шанобливого ставлення до себе й задається питанням: «А де ж обіцяний захист споживачів, адже ще не пройшло 14 днів?».

У цьому випадку «Призова Варта» радить вам дуже уважно читати все те, що не впадає в очі, а написано дрібним шрифтом, щоб ви ніколи не опинялися в подібних ситуаціях.

Також ми дізналися про випадки, коли для власників купона доставка була платною, а для звичайних покупців – абсолютно безкоштовною. Якщо підрахувати витрати на придбання купона й оплату доставки, а потім порівняти їх зі звичним способом замовлення, то виходить досить сумнівна економія.

Який висновок можна зробити?

Звичайно, ніхто не застрахований від обману. Кожна людина повинна розуміти, що будь-які знижки – це лише маркетинговий інструмент у всіх магазинах та акціях, який допомагає компаніям розвивати свій бізнес. Питання полягає в тому, наскільки ціна зі знижками відповідає якості товару, адже часто цей інструмент використовують не для маркетингових цілей, а для нещадної наживи. Тому, перш ніж довіритися подібним сайтам, уважно ознайомтеся з відгуками й завжди з особливою обачливістю читайте умови кожної вигідної пропозиції!