Случайно стал миллионером: 5 историй счастливчиков.

Випадково став мільйонером: 5 історій щасливчиків

Погодьтеся, що кожен з нас хоч раз чув про щасливчиків, які різко розбагатіли: знайшли валізу, набиту грошима, отримали великий спадок або ж виграли 1 000 000 в лотереї. Ми вирішили скласти топ-5 неймовірних історій людей, які стали мільйонерами всього за один день.

1. Телефонний номер, який приносить щастя.

Одного разу в Лісабоні, аристократ обрав досить нестандартний спосіб заповіту всього свого майна: він вибрав 70 випадкових прізвищ з телефонного довідника і залишив всім цим людям рівні частини спадщини. Після складання заповіту, аристократ прожив ще 13 років. А так як в Португалії не прийнято складати заповіт, то цих 70 щасливчиків потрібно було ще й переконувати в тому, що їх ніхто розігрує.

2. Як виграти мільйон купивши хот-дог.

З жителем США, Ларрі Россом стався один незвичайний випадок. У звичайний, метушливий робочий день він, як завжди, вийшов перекусити. Але коли потрібно було розрахуватися за хот-дог, виявилося, що дрібних грошей у Ларрі немає, а продавець навідріз відмовлявся розмінювати стодоларову купюру. Недовго думаючи, Ларрі купив лотерейних квитків на 98 доларів, а 2 долари, які лишилися він віддав за хот-дог. Добре перекусивши, він пішов працювати далі, навіть не підозрюючи, яке щастя звалилося йому на голову. Як з’ясувалося пізніше, один з куплених квитків був виграшним і приніс щасливчику 130 000 000 доларів!

3. Біткоіни подарували мільйон.

У 2009 році в Норвегії Крістофер Кох – студент одного університету, просто заради забави вирішив купити трохи віртуальної валюти – нового і незнайомого нікому біткоіну. У той час він писав свою роботу з криптографії і йому потрібен був невеликий наочний приклад. Сума, на яку він купив біткоіни була вельми кумедною – 27 доларів, за які він купив 5 000 монет. Купив і забув на 4 роки, поки в 2013 році ця криптовалюта не стала популярною. Тоді Крістофер і згадав про свій електронний гаманець. Вирішивши його перевірити, він був просто в шоці, адже на рахунку вже було не 27 доларів, а 886 000. А на сьогоднішній день він вже має понад мільйон доларів. Ось таке невелике і своєчасне вкладення зробило звичайного студента мільйонером.

4. Біржа не тільки для молодих.

Одного разу пенсіонерка зуміла зірвати куш в 1 000 000 доларів, торгуючи валютою на одній з бірж. Фрау Інгебор Моц розповіла, що в день вона заробляє від 5 до 10 000 доларів і це далеко не межа. Вона змогла довести всьому світові, що після 70 років можна стати успішною людиною і жити повноцінним життям.

5. Не тільки люди можуть бути мільйонерами.

Леона Хелмслі, мешканка Нью-Йорка володіла мережею готелів, за що отримала прізвисько «королева скупих». Вона вирішила залишити весь нажитий спадок своїй болонці на кличку Трабл. Всього-нічого – 12 000 000 доларів отримала хвостата мільйонерка від своєї господині. Але не все так солодко, адже опікуну разом з собакою не раз доводилося тікати від переслідувань.