Вихідні на новорічні свята 2020 в Україні: де і як бюджетно відпочити

Усе більше українських сімей мріють проводити зимові вихідні, подорожуючи. Щоб провести дозвілля із задоволенням, читайте добірку бюджетних варіантів відпочинку на новорічні свята 2020 в Україні від «Призової Варти».

Кам’янець-Подільський

У Кам’янці-Подільському приблизно 200 пам’ятників, а саме місто є історико-архітектурним заповідником. Там можна відвідати Старовинну ратушу, Кафедральний собор, різні музеї, алею сакур. Щозими на гостей чекають казкові програми «Казка старої фортеці». Неподалік розташована Хотинська фортеця.

Оздоровчий курорт Косино

Якщо вам не до душі мерзнути, стоячи на сноуборді або лижах і ви скучили за літом, то вам сюди. У Косино можна поніжитися в гарячих термальних джерелах, а заодно й покращити стан здоров’я. У любителів сауни тут є вибір із семи варіантів на будь-який смак.

Чернівці

Місто не схоже на інші українські міста: архітектура тут збереглася ще з часів Австро-Угорщини. Туристів вражає Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. До Чернівців рекомендується їхати тим, хто на новорічні вихідні хоче залишатися в Україні, але відчути себе ніби в одній із європейських країн. У місті доступний вибір житла і готелів на будь-який гаманець.

Мукачево

Це місто підкорить вас своєю архітектурою – Замок Паланок, Медовий дім, Білий дім князів Ракоці та багато іншого. Ті, хто вже побував в Мукачеві, рекомендують спробувати там ель і вино.

Фрумушика-Нова

Музейний комплекс розташований у 200 км від Одеси. Бессарабське село стане чудовим варіантом відпочинку для людей, які полюбляють етнографічний пізнавальний туризм усією сім’єю. Із частувань – смачні страви з баранини. Ви також побачите значну колекцію радянських пам’ятників.

В Україні є безліч дивовижних місць для зимового відпочинку, тому досить засиджуватися вдома! «Призова Варта» бажає вам незабутніх новорічних свят!