Выиграть деньги через каталоги реально Проверяет Призова Варта

Виграти гроші через каталоги реально? Перевіряє «Призова Варта»

Ми втомилися дивитися на те, як пенсіонерів в Україні обманюють за допомогою каталожної торгівлі. Шахрайські схеми як і раніше працюють, незважаючи на безліч негативних відгуків у мережі. «Призовая Варта» взяла цю сферу у свої руки й перевірила дві відомі компанії. Що з цього вийшло – читайте далі.

Першою під приціл потрапила компанія «Імідж Клуб». «Призова Варта» побувала на визначенні переможця чергової маркетингової акції, щоб підловити організаторів на брехні. Подібні акції «Імідж Клуб» влаштовує регулярно, щоб заохочувати існуючих клієнтів і залучати нових.

На акції був присутній незалежний нотаріус і в якості експерта – представниця «Укрпошти», адже саме через неї більшість посилок із каталогів відправляються покупцям.

«Призовій Варті» не вдалося побачити ніяких маніпуляцій у роботі «Імідж Клубу». Пізніше нашим експертам вдалося навіть зустрітися з переможцем. Чоловік і справді отримав обіцяні гроші.

Від нашої уваги не вислизнула й компанія «Родинний Клуб». Ми поспілкувалися як з тими клієнтами, яким не пощастило з виграшем, так і з переможцем чергової акції. Погляд по обидва боки участі в акції не дав результату, тому наш експерт сам став клієнтом «Родинного Клубу».

Виявилося, що він дійсно потрапив у базу клієнтів, тому шо оформив замовлення. Переможцем експерт не став, але акція пройшла чесно й без порушень.

Представники «Родинного Клубу» відповіли на кілька каверзних питань, остаточно розвіявши наші сумніви щодо таких акцій.

Розслідування «Призової Варти» ви завжди можете подивитися на офіційному YouTube-каналі проекту.

Наостанок «Призовая Варта» дає кілька порад, як відрізнити чесного організатора маркетингових акцій від шахрая:

  • Наявність якісного веб-сайту
  • Документ з офіційними правилами участі в акції на сайті
  • Наявність гарячої лінії, на яку завжди можна додзвонитися
  • На визначенні переможця завжди присутній нотаріус і запрошені експерти

Бажаємо вам ніколи не зустрічати аферистів на своєму шляху!