В каких интернет-магазинах Украины опасно покупать товары рейтинг и антирейтин

У яких інтернет-магазинах України небезпечно купувати товари: рейтинг і антирейтинг

Щодня ми робимо цілком різні покупки: йдемо до супермаркету, щоб придбати свіжі продукти, їздимо до ТРЦ, щоб оновити свій гардероб або просто весело провести час, оформляємо замовлення за допомогою каталогів і, звичайно ж, купуємо потрібні нам речі в онлайн-магазинах. Саме про останні ми сьогодні й поговоримо, а саме – з’ясуємо, в яких інтернет-магазинах України варто купувати, а яких краще остерігатися.

Порушення маркування товару, проблеми з доставкою й поверненням – далеко не повний список проблем, з якими можна зіткнутися, здійснюючи покупки онлайн. Кожна людина хоче бути впевненою на всі сто відсотків, що придбаний товар – належної якості, а в разі чого проблем з його поверненням не виникне.

«Призова Варта» поспішає повідомити: на практиці все відбувається зовсім по-іншому: часто магазини просто відмовляють віддавати гроші або ж міняти товар, а в гіршому випадку – обманюють своїх клієнтів.

Не рекомендується купувати товари в таких інтернет-магазинах: F.ua, Aks.ua, City.com.ua, Stylus.ua, Deshevshe.net.ua, Mobilluck.com.ua. Усі вони вам добре знайомі, чи не так?

Дійсно, дуже багато українців купують тут різні товари, такі як смартфони, планшети, комп’ютери й багато інших. Виявилося, що ці магазини мають достатньо проблем. Наприклад, у деяких з них продають вживану техніку, видаючи її за нову. Ви повинні знати й бути у всеозброєнні: на жаль, це досить поширена практика в нашій країні. Дуже важко зрозуміти, чи був у користуванні телефон, якщо він виглядає, як новий.

Порада від експертів «Призової Варти»: щоб не залишитися обманутим, вивчайте якомога більше інформації й застосовуйте її на практиці.

Ще одна серйозна проблема – масове ігнорування продавцями вимог чинного законодавства про видачу фіскального чека. Часто замість нього вам можуть дати товарний чек або видаткову накладну, що є не найгіршим варіантом, адже є й ті, хто замінюють фіскальний чек на його імітацію. Чим це загрожує?

У першу чергу, це вводить вас в оману щодо розрахункового документа. І якщо раптом у вас виникнуть складнощі з отриманням гарантійних зобов’язань або поверненням товару, із таким псевдо-чеком ви ніяк не зможете захистити свої права.

А тепер поговорімо про порушення маркування товару. Напевне ви чули про випадки, коли на коробці є відмітка відповідності, але орган, що видав сертифікат, не вказаний. Це може свідчити лише про одне: магазин намагається видати неофіційний товар за офіційний. У підсумку, покупець залишається без інструкції з безпечного використання придбаної речі.

Але все не так сумно, як може здаватися, адже в Україні є безліч інтернет-магазинів, репутація яких свідчить про їхню чесну діяльність. До таких належать: «Розетка», «Цитрус», «Фокстрот», «Ельдорадо», «MOYO», Make Up, Lamoda і LeBoutique. Не забувайте: імідж магазину в першу чергу залежить від того, наскільки сумлінний продавець вам трапився. Кожен із перерахованих майданчиків має мільйони відгуків, прочитавши які ви з легкістю зможете вибрати надійного продавця і здійснити покупку.

Онлайн-магазини – ідеальний варіант для людей, які пропадають на роботі й не можуть знайти хвилинку не те, що на шопінг, а навіть на те, щоб повноцінно поїсти. З їхньою допомогою можна вибрати потрібний собі товар, не проводячи час у заторах, не витрачаючи його на дорогу й навіть не виходячи з офісу. Обирайте найбільш зручний варіант для себе й не забувайте, що аферисти можуть бути всюди, особливо в інтернеті. Радимо обирати лише перевірені компанії, читати відгуки й ніколи не ділитися даними банківських карт. Бажаємо вам приємних покупок і гарного настрою!