Топ-3 компании по частоте проведения акций и розыгрышей в Украине

Топ-3 компанії по частоті проведення акцій в Україні

Щомісяця тисячі українців беруть участь у різноманітних акціях та розіграшах. Ми вирішили дізнатися, які ж саме компанії найчастіше проводять акції для своїх клієнтів та яка їх головна мета? Тому ми склали топ-3 організаторів, які часто радують простих українців призами:

1.   Rozetka – гігант торгівлі, який проводить сотні розіграшів протягом року. А все тому, що магазин має велетенський асортимент товарів, тому намагається охопити якомога більшу аудиторію. В акціях часто розігрують не тільки дрібнички – навушники, мишку для комп’ютера чи рюкзак, а й доволі цінні призи. Наприклад, в останніх акціях були розіграні: планшет Samsung Galaxy Tab E, двокамерний холодильник INDESIT TIAA 14 (UA), гіроскутер, поїздка у Львів на двох та безліч інших призів. Таким чином, виконуючи всі умови акцій, можна отримати непогані подарунки, які згодяться кожному.

 

 

2.  Lays – компанія, яка теж доволі часто проводить грандіозні розіграші. В одному з останніх покупці могли виграти поповнення мобільного рахунку, офіційний м’яч фінального матчу Ліги Чемпіонів UEFA в Києві – UCLFinal Kyiv 2018, ігрову приставку Sony Playstation 4 і головний приз – квитки на фінал Ліги чемпіонів УЄФА 2018, який відбувався у Києві.

 

 

 

 

3. Сільпо – всім відома мережа магазинів, яка щоденно проводить акції всередині магазинів, але інколи розігрує і доволі цінні призи. Наприклад, цього літа учасники акції від Сільпо мали змогу виграти квитки на один з найгучніших фестивалів – Atlas Weekend. Таким чином, компанія залучила до себе неабияку увагу молоді.