Шлях до успіху: як почати багато заробляти в 2021 році

Сьогодні піднімаємо питання, актуальне для багатьох українців – питання заробітку. Кожен із нас рано чи пізно у своїй кар’єрі ловить себе на думці, що пора б уже більше заробляти. Тож який він, шлях до омріяного успіху у вигляді додаткових нулів у заробітній платі? Проект «Призова Варта» розповість, що потрібно, аби заробляти багато в наш час!

По-перше, назвемо найбільш прибуткові сфери на сьогодні. Оскільки за останні кілька років світ кардинально змінився, змінилися й потреби на ринку занятості. Найбільш затребуваними в 2021 є IT-фахівці. Сюди відносимо розробників, програмістів, адміністраторів баз та мереж, фахівців із інформаційної безпеки, 3D-скульпторів (аніматорів) тощо. Серед обов’язкових навичок та особистісних рис – вміння бути максимально зосередженим, аналітичний склад розуму та вміння ефективно виконувати роботу не лише самостійно, але й у команді.

Із переходом бізнесу в діджитал дуже виріс попит на SMM-спеціалістів та спеціалістів із маркетингу – менеджерів, таргетологів, адміністраторів, креаторів тощо. Представники цієї професії мають володіти такими якостями: швидкість у виконанні роботи, вміння оперетивно та ретельно здійснювати пошук інформації (рісьорч) і, звісно ж, грамотність.

Сфера PR теж може похвалитися великою кількістю гарно оплачуваних вакансій на будь-який смак – HR-менеджери, event-менеджери, піарники, копірайтери. Достатньо вміти налагоджувати стосунки в команді, бути відповідальним, організованим та вміти виконувати кілька завдань одночасно.

Для креативних та дисциплінованих найкращим рішенням, де можна дуже непогано заробляти, є сфера дизайну: від звичного дизайну інтер’єру до нових віянь – футуродизайну, веб-дизайну та інших. Також на новий рівень сьогодні вийшов особистий бренд – блогери, інфлюенсери зараз на піку популярності. Проте слід розуміти, що зробити себе «з нуля» зараз набагато складніше, ніж це можна було зробити ще 5 років тому, коли блогерська сфера лише починала набирати обертів. Пам’ятайте, що за цікавим контентом майбутнє, але без реклами вам не обійтися. Головне в питанні шляху до успіху та збільшення заробітку – не боятися кардинально змінити сферу діяльності, адже всьому можна навчитися, якщо мати непоборне бажання. А там, де є любов до справи та очі, які світяться запалом – точно буде заробіток. Не зациклюйтеся лише на грошах, концентруйтеся на своїх досягненнях та бажаннях і отримуйте задоволення від усього, що робите.

І останній ключ до успіху – ризик. В Україні дуже трепетно та обережно ставляться до грошей та, як правило, бояться ризикувати. «А раптом я втрачу все, що заробив за ці роки», «Як я можу бути впевнений у тому, що мене не обмануть», «Навіщо ризикувати, стабільність – найкраще, що може бути», – такі думки супроводжують людину, яка все життя живе з установкою, що з грошима треба бути дуже обережним та не ставитися до них легковажно. Але усім відома народна мудрість каже, що той, хто не ризикує, не п’є шампанське. А в нашому випадку, якщо бути точнішим – хто не ризикує, той не отримує за сміливість велику суму грошей. Йдеться про маркетингові акції, до яких у багатьох українців сформувалася сталева недовіра. Не потрібно слухати тих, хто розпускає плітки та позбавляє вас можливості зірвати куш та сіє у вашій душі зерно страху. Завжди мисліть раціонально та зважуйте всі «за» і «проти». Обирайте лише ті компанії, в чесності яких упевнені ви самі, не бійтеся ризикувати та довіряти долі.

Проект «Призова Варта» упевнений: усі наші читачі рано чи пізно будуть гарно заробляти, якщо цього досі не сталось, а ваша допитливість, кмітливість, раціональність разом із хард і софт скілами посприяють цьому якомога швидше. Будьте щасливі в тому, що маєте наразі, та не забувайте, що маєте все для того, аби здійснювати свої фінансові побажання просто зараз!