Що з людиною може зробити несподіване багатство: дослідження «Призової Варти»

Кожен, хто народився не в сім’ї мільйонерів, хоч раз у житті мріяв розбагатіти. Причому, щоб це сталося різко, наприклад, не погано б виграти в акції або в лотереї. У проекті «Призова Варта» вирішили з’ясувати, що ж відбувається з тими щасливчиками, яким посміхнулася удача, чи втілюються їхні мрії, і чи змінюють гроші людину.

Бути багатим – це добре, але не завжди так, як здається. Безперечно, гроші здатні змінити життя людини на краще, але далеко не завжди.

«Нещодавно нам вдалося поспілкуватися з людиною, близький друг якої виграв велику грошову суму в одному з розіграшів. Дмитро розповів нам про те, що ж сталося з його другом після виграшу й чому вони незабаром перестали спілкуватися. Як виявилося, багатство допомогло розкрити справжнє обличчя людини – стало зрозуміло, що він просто ховався за маскою добродушності.

Дуже часто можна почути, що гроші псують людей, але ні, гроші лише підкреслюють ті риси характеру, які були сформовані вже давно, просто раніше були не так помітні. Наприклад, якщо людина була жадібною та грубою, то з великими грошима вона стане ще більшим хамом і грубіяном. Але якщо в людини є мета, то вона не буде зациклюватися на гонитві за грошима, а буде зосереджена на тому, що дійсно важливо», – розповіли в «Призовій Варті».

Також варто розуміти, що зі збільшенням доходів зростатимуть і апетити. Уявіть, що у вас різко з’явився мільйон, що ви будете з ним робити? У більшості відповідь стандартна: куплю величезний будинок під Києвом, машину тисяч так за триста євро, ну й на відпочинок полечу. Але мало хто замислюється, що будинок і автомобіль будуть надалі тягнути все більше й більше грошей на обслуговування. «Тому, якщо ви різко розбагатіли, не варто кидатися у вир з головою, адже ви навіть і не помітите, як станете банкрутом», – радять у «Призовій Варті».

І все ж бути багатим краще, ніж бідним. Просто потрібно навчитися правильно розставляти пріоритети. Звичайно, що робити з раптовим виграшем, вирішувати тільки вам, але ми наполегливо радимо подумати про те, як не просто витратити ці гроші, а примножити їх.