Платежные грин карты

Розіграш грін-карти. Як виграти?

Часто лотереї дарують унікальну можливість стати не просто володарем цінного призу, але й переїхати до іншої країни. Йдеться про дуже популярний американський розіграш грін-карти. «Призова Варта» готова розповісти вам, як же можна її виграти!

Щороку мільйони людей по всьому світу заповнюють необхідні анкети для участі в лотереї green card. Що ж це таке?

Грін-карта – це документ, який підтверджує наявність посвідки на проживання. Стати її володарем можна, скориставшись різними способами, але найпопулярніший – виграти її. Узяти участь у розіграші може будь-яка людина, що має освіту й досвід роботи, а також проживає в країні з низьким рівнем імміграції до США.

Що ж до віз, які розігруються, то їхня кількість становить понад 50 тисяч, а охочих їх отримати – 10-ки мільйонів. Найцікавіше те, що участь у лотереї є абсолютно безкоштовною, а переможця випадковим чином визначає комп’ютер. Так що шанси є у кожного!

Отже, «Призова Варта» називає 3 головні правила, виконавши які, ви будете мати всі шанси виграти грін-карту:

1. Ознайомтеся з усіма інструкціями на офіційному сайті. Безумовною перевагою є те, що правила можна прочитати російською мовою: цей варіант також представлений на сайті. Перед тим, як приступити до заповнення анкети, обов’язково прочитайте правила, адже в іншому випадку ви можете пропустити щось дуже важливе.

2. Завантажте фото, лише переконавшись, що воно відповідає всім вимогам. Наприклад, вам потрібно дивитися просто в камеру, не нахиляючи голову, яка у свою чергу повинна займати половину загальної площі фотографії.  Якщо ви вирішили взяти фото, де на вас є окуляри або ж речі, які закривають будь-яку частину тіла, можете попрощатися зі своєю перемогою, адже це – суворо заборонено.  Яким повинен бути фон?  Тут усе просто: виберіть максимально нейтральний колір (світлий). Що ж до характеристик зображення, воно повинно бути у форматі JPEG, розмір – не більше 240 кілобайт, роздільна здатність – 600х600 пікселів, глибина кольору – 24 біти.

3. Дуже уважно заповніть анкету, в якій потрібно вказати ПІБ, дату народження, місце народження і тощо. Знову ж таки, поставтеся до цього кроку якомога серйозніше, адже будь-яка, навіть найменша й найнезначніша помилка, може коштувати вам перемоги.

Коли ви виконаєте всі ці пункти, то отримаєте спеціальний код, за допомогою якого зможете перевірити результати розіграшу. А ось далі почнеться найцікавіше: якщо стали переможцем, то на вас чекають тривалі збори документів, заповнення анкет, підготовка до інтерв’ю, проходження медичної комісії, оплата консульського збору й багато іншого.  Але це вже зовсім інша історія. Проект «Призова Варта» бажає вам терпіння й радісних перемог. І нехай усі ваші старання увінчаються успіхом!