Проверяем Пошторг на честность вручение денежного приза (онлайн)

Перевіряємо Пошторг на чесність: вручення грошового призу

«Призова Варта» продовжує пильно стежити за українськими компаніями, до яких у вас є питання. На цей раз погляд наших експертів упав на компанію «Пошторг», яка займається торгівлею через каталоги й влаштовує маркетингові акції. «Пошторг» роздає немаленькі суми, тому ми вирішили перевірити її на чесність!

«Пошторг» на українському ринку вже близько 10 років. Такий великий термін змушує замислитися: компанію тримає на плаву довіра клієнтів якісним товарам або грамотні шахрайські прийоми? Раніше ми вже мали справу з каталожної торгівлею, перевіряючи компанії «Родинний Клуб» та «Імідж Клуб». Чи пощастить нам втретє знайти організатора чесних акцій?

«Призова Варта» вперше зважилася на подібний експеримент: домовилася з «Пошторг» про супровід представників компанії на черговому врученні грошового призу. Це далося нелегко, адже таке спостереження сильно ускладнює знімальний процес і може не на жарт налякати жінку, яка виграла. Але нам вдалося. Переможниця Газім Вікторія Григорівна з Ірпіні з радістю прийняла «Пошторг» і нашу команду!

Як і належить, переможниці був вручений сертифікат і букет квітів. Самі ж кошти надійдуть на її рахунок протягом 3 робочих днів. Ми проаналізували, як жінка спілкується з представниками компанії, які емоції вона висловлює, чи не видно підступу в її поведінці. Пізніше ми також поставили найактуальніші питання глядачів представнику «Пошторг».

Нашу довіру так просто не отримати. Ми взяли інтерв’ю у Вікторії Григорівни. Оскільки вірити одним тільки словами ми не звикли, було вирішено почекати три дні до отримання жінкою призу. Що з цього вийшло, чи знайшли ми підводні камені в роботі «Пошторг», чи отримала переможниця свій виграш? Відповіді на ці питання ви знайдете в новому відео, яке вже є на каналі!