Новий рік: як почати нове життя за 8 кроків

Навколо багато чого не влаштовує, набридло жити за прописаним сценарієм, рутина наздоганяє звідусіль… Знайома ситуація?  Новий рік – це найбільш вдалий час для змін. Якщо ви не знаєте, як почати нове життя, експерти «Призової Варти» допоможуть вам, підказавши 8 простих кроків. Читайте і запам’ятовуйте!

Наберіться сміливості й поставте перед собою чітку мету.

Скажіть собі: «Я починаю нове життя!». Пам’ятайте, що мета не повинна бути нерішучою, адже в такому випадку ви знайдете мільйон відмовок для того, щоб віддалити себе від заповітного орієнтира. На старті добре допоможе список речей, які вас не влаштовують. Додайте до нього також те, що часто зринає у вас у голові як нові можливості. Склавши список, ви зможете простежити, в яких сферах у вас найбільше прогалин. Припиніть себе обманювати й подивіться «в очі» тим речам, що породжують вашу внутрішню нестабільність.

Не будьте надто багатослівні.

Тут усе просто: не кричіть усім навколо, що починаєте життя з чистого аркуша.  По суті, оточенню немає ніякого діла до ваших намірів. Зустрічаються навіть і ті, хто починає кепкувати. Але це не означає, що ми радимо вам тримати глобальну затію в таємниці від усіх – просто говоріть про це тільки близьким і рідним, тим людям, які точно зрозуміють, підтримають і будуть вірити разом із вами.

Позбавтеся від усього непотрібного.

Чистий дім – чисті думки. Запам’ятайте цю просту співмірність і почніть позбавлятися від непотрібних речей уже зараз. Ваше оточення позначається на емоційному стані, і мова йде не тільки про людей, а й про обстановку в будинку. Викиньте все те, до чого руки не доходять, і ви здивуєтеся, наскільки легко вам стане на душі.

Довіртеся процесу.

Ви ніколи не почнете життя з чистого аркуша, якщо ця ідея буде для вас тягарем. Результат порадує тільки в тому випадку, якщо ви повністю віддастеся процесу й повірите в успішний результат. До того ж, чим більше ви впевнені в собі й задоволені собою, тим простіше вам даються прийняття рішень. А це – безумовно важливе вміння на шляху до нового життя.

Цінуйте власний час.

Час – найцінніший актив.  Почніть нове життя з усвідомлення цього факту і припиніть витрачати дорогоцінні години даремно. Намагайтеся замінювати непотрібні заняття на важливі.  Наприклад, двогодинне лежання перед телевізором замініть на вивчення іноземної мови. І не забувайте, що байдикувати можна тільки в тому випадку, якщо ви достатньо для цього попрацювали.

Впроваджуйте в життя корисні звички.

Почніть прокидатися й засинати в один і той же час кожного дня, пийте достатню кількість води, стежте за своїм харчуванням: воно повинне бути корисним і збалансованим. Якщо ви давно хотіли записатися в зал, то зараз – саме час! Не відкладайте цю ідею на потім. Їжте більше фруктів, замінюючи ними солодке, і не забувайте вживати овочі. Пам’ятайте, що правильне харчування – це не так складно й несмачно, як здається багатьом.

Не чекайте підходящого моменту, а створюйте його самі.

Більш підходящого моменту, ніж зараз, не буде! Фантазувати і мріяти можна до нескінченності, а ось діяти потрібно просто зараз. Ідіть до бажаної мети впевнено і припиняйте шукати відмовки. Все у ваших руках!

Позбавтеся від своїх страхів.

Якщо вас переслідує невпевненість, то почати нове життя буде непросто. Як позбутися від власних страхів? Потрібно просто зробити крок їм назустріч!  Порада від нас: кожен раз, коли вам потрібно виходити із зони свого комфорту, уявляйте, що перед вами – захисний бар’єр. Борючись зі своїм страхом, ви легко переступаєте через нього. Наступного разу у схожих ситуаціях ви зловите себе на думці, що ніякої потреби застосовувати цю практику вже немає, адже страх зник.

Сподіваємося, що ці 8 простих порад від «Призової Варти» допоможуть вам на шляху до нового життя. Починайте застосовувати їх уже сьогодні, і ви здивуєтеся, як круто все зміниться на краще. А ми у свою чергу бажаємо вам успіхів і терпіння!