Самые популярные лотереи в разных странах мира

Найпопулярніші лотереї в різних країнах світу

Ми вирішили скласти для вас невеличкий топ-5 найпопулярніших лотерей, в які грають по всьому світу.

Powerball – одна з найпопулярніших лотерей в США, яка розпочала свою історію ще в 1988 році початковий виграш цієї гри складає 40 мільйонів доларів, а декілька разів сума виграшу перевалювала за $ 500 млн. Також у цій лотереї є функція «Power play». Вона доступна за додаткову доплату і дозволяє гравцеві збільшити одержуваний приз в три, чотири чи п’ять разів.

Один з найбільших виграшів становив $ 600 млн., і його володаркою в травні 2013 року. стала 84-річна жителька Флориди.

Квитки для участі в лотереї можна придбати в 45 американських штатах, або з будь-якого куточку світу, реєструючись онлайн через спеціальний сервіс. Розіграші і вручення призів проводяться кожну середу та суботу о 23.00 у Флориді.

EuroMillions

Була заснована в 2004 році, спочатку її проводили у Франції, Іспанії та Великобританії, а сьогодні вона проводиться в більше ніж 10 країнах по всій Європі, в тому числі в Андоррі, Монако, Іспанії, Австрії, Бельгії, Великобританії, Португалії, Швейцарії, Ліхтенштейні та Люксембурзі. Мінімальний виграш складає €15 млн. Але часто може дорости €100 млн. У лотереї є 13 призових номінацій. Це дає гравцям хороші шанси для виграшу і більш високу ймовірність отримати який-небудь приз.

Також, щорічно проводяться спеціальні суперлотереї, в яких ви можете зірвати джекпот від 100 до 130 млн. євро.

 

Oz Lotto

Одна з найпопулярніших лотерей в Австралії з мільйонами учасників з усього світу. Гравцям пропонується 7 призових номінацій і мінімальний джекпот у розмірі $2 000 000 і це не межа для виграшу. Найбільший приз в цій лотереї – $ 112 000 000.

Розіграш проводиться кожного тижня по вівторках в Новому Південному Уельсі. А квитки можна придбати в торгових точках по всій Австралії, або ж у будь-якій точці світу через спеціальний інтернет-сервіс.

Mega Millions

Ця гра бере свій початок у 2002 році. Тоді вона ще називалася The Big Game і вже потім була перейменована в Mega Millions і стала однією з найпопулярніших та найприбутковіших лотерей у світі.

Грати в неї можуть жителі всіх 44 штатів США, а також квитки можна придбати через інтернет по всьому світу за допомогою служби доставки. Мінімальна сума, яку можна виграти – 15 000 000 доларів, але це не межа, інколи гравці зривали і по півтора мільярда доларів. У грі також наявний додатковий примножувач виграшу – Megaplier, з допомогою якого ваша сума виграшу може вирости аж до 5 разів.

Mega Millions пропонує своїм гравцям призи в дев’яти номінаціях. Самі розіграші проводяться кожного тижня щовівторка та щоп’ятниці о 23:00 за північноамериканським східним часом.

Лото 649

Lotto 649 –  це лотерея, яка належить Ontario Lottery and Gaming Corporation. Вона була заснована ще в 1982 році і на сьогодні пропонує своїм гравцям мінімальний джекпот у розмірі близько $ 5 млн. Виграшну комбінацію лотереї складають 7 куль. Але максимальна сума джекпоту може становити $ 50 млн. Також в лотереї існує гарантований призовий фонд у розмірі 1 000 000 доларів. Гравцям пропонується сім виграшних категорій. У 2013 році було виграно найбільший з призів – $ 63,4 млн.