Кто побеждает в акциях? Цифры и факты

Хто перемагає в акціях? Цифри і факти.

Кожен день, заходячи в магазин або соціальну мережу ми бачимо запрошення взяти участь в різних акціях і конкурсах. Але в голові відразу виникають питання: «А хто це контролює, хто взагалі виграє і як вони це роблять?». На всі ці питання ми сьогодні постараємося відповісти.

36-річна мешканка Британії Хейлі Кіннейрд вже досить довго заробляє великі суми, просто беручи участь в різноманітних конкурсах, розіграшах та акціях.

З останніх її глобальних виграшів були ноутбук, зустріч з поп-зіркою і інші різні цінні призи загальною сумою понад 10 000 фунтів (приблизно 400 000 грн). Як показує практика, це зовсім не складно, адже жінка приймає участь в такій кількості конкурсів, що відсоток перемоги просто шалений.

Як каже сама Хейлі, вона щовечора виділяє по 2-3 години на пошуки нових акцій і конкурсів. «В основному я не беру участь в конкурсах, де розігруються непотрібні для мене речі, нехай їх виграє хтось, кому вони дійсно потрібні». Серед найцінніших призів, які Хейлі вигравала, вона зазначає ноутбук за 400 фунтів, квитки на концерти, грошові призи та дорогоцінні прикраси.

Одним із способів швидко виграти велику суму грошей також є лотерея. І хоч ця діяльність пов’язана з досить великим ризиком, але все ж існують цілі виграшні стратегії, які були розроблені неодноразовими переможцями.

Якщо вірити математичній статистиці, то виграти в лотерею цілком реально. Але передбачити, коли саме буде зірваний джекпот нереально, тому що ймовірність виграшу квитка новачка і квитка профі однакова.

Одним із секретів своїх частих виграшів поділився Клаус Джоул. За його переконанням, щоб виграти в лотереї, будь-якій акції, або в розіграші просто необхідно щиро вірити в силу думки. Також він рекомендує стежити і прораховувати проміжки часу між розіграшами, і за декілька днів до фіналу постійно тільки те й робити, що вірить в свою перемогу. Але уявляти її потрібно в найяскравіших фарбах і подробицях.

Хтось скуповує пачками лотерейні квитки, хтось щодня приймає участь в акціях, а хтось навіть вірить в певні змови або щасливі числа, за допомогою яких можна стати переможцем. Ніхто звичайно не сперечається, що віра в свої сили і перемогу дуже важлива, але не варто забувати про те, що кожен досвідчений учасник завжди розраховує на елементарну математичну статистику і теорію ймовірності. Нехай і вам пощастить!