Лучшие розыгрыши призов в 2019 году

Дайджест найкращих розіграшів 2019 року

2019 рік запам’ятався українцям своїми яскравими розіграшами. Найрізноманітніші компанії серйозно підійшли до питання залучення нових клієнтів, вибравши саме проведення різних вигідних акцій із можливістю виграти цінні призи своїм головним стратегічним інструментом. Проект «Призова Варта» склав дайджест найкращих, на її думку, розіграшів 2019-го року.

1. Квартира від «ВАМБУДу».

«Вамбуд» – це компанія, яка вже більше 10 років працює на ринку нерухомості України. За час свого існування вона змогла завоювати бездоганну репутацію серед своїх клієнтів і партнерів. «ВАМБУД» також визнано одним з найбільш відповідальних забудовників Івано-Франківська. Побудувати такий імідж їй допомогли маркетингові акції, які компанія регулярно проводить серед своїх клієнтів.

Правила розіграшу квартири були дуже прості: стати учасником міг кожен, хто придбав квартиру від «ВАМБУДу» в період із 1 квітня по 26 вересня. В акції взяло участь близько 100 людей, так що шанси були високі. Переможницею стала корінна іванофранківчанка Галина Дворська.

2. Грошовий приз від «Родинного Клубу».

«Родинний Клуб» – компанія, яка вже протягом 10 років радує своїх клієнтів не тільки зручністю сервісу, але й регулярними вигідними акціями. Стати переможцем може будь-хто, адже достатньо просто зробити покупку через каталог. Кожні три місяці визначається новий щасливчик, а до «Родинного Клубу» приєднується все більше задоволених клієнтів навіть за межами нашої країни. 30 вересня 2019 року відбувся черговий грандіозний розіграш від «Родинного Клубу», в якому перемогла Драган Надія Дмитрівна з Кіровоградської області. Жінка залишилася задоволена і вже готова робити нові замовлення. Свій грошовий приз у розмірі 80 тисяч гривень Надія Дмитрівна отримала протягом місяця.

3. Автомобіль Subaru від ТРЦ «Гулівер».

Один із найулюбленіших ТРЦ жителів міста Києва регулярно проводить акції, учасники яких можуть отримати дорогі подарунки. Цього разу з нагоди святкування дня народження торгового центру був організований розіграш, обіцяним призом якого виступив автомобіль Subaru. Щоб узяти участь, потрібно було виконати прості умови: у період із 22 серпня по 19 жовтня придбати в ТРЦ товари на суму від 2000 грн. Далі – зареєструвати всі чеки і прийти 19 жовтня на вручення призів.

Визначення переможця проходило в два етапи. Дівчина, яка виграла свій приз, досі не може повірити такому неймовірному везінню, адже щоб узяти участь у розіграші й виграти новеньке авто, вона витратила лише 5500 гривень.

4. Квартира від забудовника «DIM Group».

DIM group – це молода, але дуже перспективна й соціально відповідальна компанія на столичному ринку нерухомості. Існує вона з 2014 року. За цей час DIM group вдалося порадувати безліч українців, а особливо пощастило тому, хто отримав квартиру цілком безкоштовно. Оксана – звичайна студентка з Сумської області, яка приїхала до Києва й несподівано стала власницею однокімнатної квартири. Як? Вона зареєструвала код на сайті і в один прекрасний лютневий ранок дізналася гарну новину. За умовами проведення акції, дівчино виграла не квартиру, а право придбати її за одну гривню. Вона з нетерпінням чекає дня, коли вже зможе переїхати у власні апартаменти, і вже продумує дизайн своєї квартири.

5. Авто від магазину «EVA».

Умов участі в цьому розіграші було тільки три:

1. Бути учасником програми лояльності «EVA Мозаїка».

2. Купити товари в магазині «EVA» на суму від 150 гривень, пред’явивши картку лояльності покупця.

3. Повідомити касиру про своє бажання брати участь в акції або ж самому зареєструватися на сайті. Генератор випадкових чисел вибрав переможницею Анастасію, жительку Харкова. Дівчина виконала всі умови й отримала машину майже відразу ж. Вона до цих пір не може повірити своєму щастю та радить усім вірити в себе й завжди пам’ятати, що кожна людина варто більшого!

Ці компанії з підбірки «Призової Варти» ще не раз порадують своїх клієнтів цінними призами. Сподіваємося, що 2020-ий рік буде так само насичений розіграшами, як і 2019-ий!