Чи варто довіряти маркетинговим акціям? Перевіряє «Призова Варта»

У наш час все більше людей ставлять під сумнів чесність маркетингових акцій, призами в яких виступають дорогі речі й навіть великі суми грошей. Така недовіра в повній мірі виправдана, адже шахраї зустрічаються, куди не глянь. Сьогодні ми познайомимо вас із поняттям «маркетингова акція», розповімо, якими вони бувають і навіщо компанії влаштовують їх. І, звичайно ж, наведемо приклади чесних організаторів, розіграші яких ми перевірили особисто.

Головна проблема – у тому, що люди не розуміють, для чого компанії дарують своїм клієнтам цінні призи. Розібратися в цьому питанні допоможе визначення: маркетингова акція – захід, метою якого є збільшення продажів, залучення нових клієнтів, а також підвищення уваги вже наявних.

Беручи участь у маркетингових акціях, можна виграти різні подарунки, починаючи від знижок на товари або послуги й закінчуючи квартирами та величезними грошовими винагородами. Чи варто довіряти схожим заходам? Знайти відповідь вам посприяють приклади чесних компаній, які ощасливили вже сотні українців!

Розіграш автомобіля. Магазин «EVA»

Відкриває список компаній, які регулярно влаштовують маркетингові акції, магазин «EVA». У 2019 він анонсував конкурс, головним призом якого був новенький автомобіль. Прості умови участі в розіграші, яких, до того ж, було всього три, привернули увагу тисяч клієнтів. Ось, що потрібно було зробити: бути учасником програми лояльності «EVA Мозаїка», купити товари в магазині «EVA» на суму від 150 гривень, пред’явивши картку лояльності покупця, повідомити касиру про своє бажання брати участь в акції або ж самому зареєструватися на сайті.

Переможницею стала Анастасія, мешканка Харкова, яку визначили за допомогою генератора випадкових чисел. Вона виконала всі умови, так що майже відразу отримала обіцяний приз. Дівчина досі не вірить своєму щастю, а глядачам «Призової Варти» радить завжди пам’ятати про те, що кожна людина заслуговує на такі подарунки!

Розіграш квартири. Компанія «ВАМБУД»

«ВАМБУД» – це один із найбільш відповідальних забудовників Івано-Франківська, який вже понад 10 років працює на ринку нерухомості України. Бездоганна репутація, а також довіра клієнтів і партнерів – те, що вдалося отримати компанії за час свого існування. Домогтися такого успіху їй допомогли маркетингові акції, участь в яких українці беруть із задоволенням.

Стати учасником розіграшу квартири міг кожен, хто купив житло від «ВАМБУДу»» з 1 квітня по 26 вересня. У маркетинговій акції взяло участь близько 100 людей, так що шанси були високі. Ми поспілкувалися з переможницею акції, корінною іванофранківчанкою Галиною Дворською, яка підтвердила, що акціям від компанії «ВАМБУД» точно варто довіряти.

Розіграш грошового призу. Компанія «Імідж Клуб»

Від глядачів «Призової Варти» надійшло дуже багато прохань про продовження перевірки «Імідж Клубу». Це компанія, яка займається каталожною торгівлею і радує своїх клієнтів не тільки зручністю сервісу, але й регулярними маркетинговими акціями. Виграти в них може кожен: потрібно лише зробити покупку через каталог. Новий щасливчик визначається кожні три місяці, завдяки чому «Імідж Клубу» вдається розширювати коло задоволених клієнтів навіть за межами країни.

Експерти проекту вирішили зв’язатися з переможцем маркетингової акції від цієї компанії, зустрітися з ним і особисто дізнатися, чи виконав «Імідж Клуб» свої обіцянки.

Щоб поспілкуватися з Рогатюком Іваном Івановичем, ми подолали нелегкий шлях: спочатку вирушили до Хмельницького, а звідти – у село Ярмолинці. Чоловік зустрів нас дуже привітно: пустив у свій будинок і чесно відповів на всі питання, що нас цікавили. Поспілкувавшись з Іваном Івановичем, ми зрозуміли, що цей працьовитий чоловік звик до важкої роботи, саме тому, отримавши лист із повідомленням про виграш грошового призу, він спочатку не повірив своєму щастю. А почалося все так: чоловік побачив оголошення про діяльність компанії в газеті, зателефонував за вказаним номером – і ось уже довгий час є постійним клієнтом «Імідж Клубу».

Звичайно ж, ми не могли поїхати, не дочекавшись відповіді на головне питання, яке хвилювало всіх наших глядачів: чи отримав Іван Іванович обіцяний приз. І відповідь на нього – так, компанія виплатила переможцю його заслужені гроші. Нам також вдалося дізнатися, що чоловік вже будує плани на те, як витратить свій виграш. Він мріє поїхати в санаторій, щоб поліпшити своє здоров’я.

Переконатися в сумлінності організаторів маркетингових акцій можна, відвідавши їхній сайт, а також зателефонувавши на гарячу лінію. Запам’ятайте: чесна компанія ніколи й нічого не буде від вас приховувати. Підбиваючи підсумок, «Призова Варта» поспішає нагадати: довіряти компаніям, що влаштовують маркетингові акції, варто, але лише тим, в чесності яких ви впевнені. Бажаємо вам перемог!