Чи тримав пенсіонер свої гроші? Перевіряємо «Імідж Клуб»

Люди стикаються з шахрайством щодня. На жаль, допомогти всім неможливо, але зменшити кількість афер на території України «Призовій Варті» точно під силу! На ваші прохання ми довели до логічного завершення перевірку «Імідж Клубу». Що ж із цього вийшло?

З «Імідж Клубом» експерти «Призової Варти» познайомилися 27 червня 2019 року. У той день в офісі компанії пройшло визначення переможця чергової маркетингової акції «Золотий Фонд». Ім’я щасливчика дізналися дуже просто: представники «Імідж Клубу» помістили в лототрон капсули з цифрами. Наш експерт Данило Кулініч власноруч діставав їх із барабана у випадковому порядку, формуючи номер замовлення, який переміг. Удача посміхнулася Рогатюку Івану Івановичу з села Лисівка Хмельницької області.

«Призова Варта» переконалася, що ніяких маніпуляцій під час церемонії визначення не було. Усе відбувалося в присутності незалежної комісії й нотаріуса, який вів протокол: він обов’язково підписується учасниками та завіряється нотаріальною печаткою.

Незважаючи на чесність «Імідж Клубу» і відсутність у нас претензій до цієї компанії, у наших глядачів виникли питання до особи переможця. Чи не підставна це людина? Чи отримав він свої гроші? Чи може він радити «Імідж Клуб» своїм знайомим? 26 грудня команда «Призової Варти» вирушила до Хмельницької області, щоб відповісти на ці питання.

«Імідж Клуб» спеціалізується на каталожній торгівлі. У каталогах, що розсилають поштою, завжди є необхідні набори побутової хімії для прибирання, засоби для краси і здоров’я. Такий формат чудово підходить пенсіонерам. Вони обирають потрібні позиції в каталогах, замовляють їх по телефону й отримують поштою. Розіграші «Імідж Клубу» – це не просто маркетинговий інструмент, але і вдячність постійним клієнтам за замовлення товарів. Переможцем може стати кожен із клієнтів компанії.

Відшукати Івана Івановича було непросто, але ми все ж змогли поставити йому головне питання: чи отримав він обіцяні гроші? Так, пенсіонер підтвердив, що отримав грошовий приз від «Імідж Клубу». До чоловіка приїжджали представники компанії, урочисто вручили сертифікат про виграш, він підписав необхідні документи і став володарем грошового призу.

Ми особисто переконалися, що призери маркетингових акцій «Імідж Клубу» – реальні люди, а не запрошені актори. Тепер переконайтеся й ви!

Переходьте за посиланням, щоб на власні очі побачити наше інтерв’ю з переможцем і дізнатися інші цікаві подробиці: