Может ли обычный украинец стать победителем розыгрыша?

Чи може пересічний українець стати переможцем розіграшу: розслідування «Родинного Клубу»

Щодня по всьому світу компанії влаштовують акції, взявши участь в яких, можна отримати цінний подарунок. У всьому існує баланс і, звісно ж, хтось виграє, а хтось залишається ні з чим. До того ж, ніхто не застрахований від витівок шахраїв. «Призова Варта» перевірила компанію «Родинний Клуб» та її щедрі маркетингові акції, що викликають підозри в українців.

«Родинний Клуб» протягом 10 років радує клієнтів похилого віку зручністю сервісу. Продукцію компанії легко вибрати в каталозі й замовити, сидячи на дивані. Забрати посилку можна на пошті в будь-якому населеному пункті, або ж її вручить кур’єр. Періодично «Родинний Клуб» влаштовує грошові розіграші, стати переможцем яких може будь-хто – достатньо просто зробити покупку через каталог. Раз на три місяці визначають щасливчика, а до «Родинного Клубу» приєднується все більше людей навіть за межами України.

Приводом для розслідування «Призової Варти» стала історія пенсіонерки Лідії Олексіївни. Жінка розповіла, що за 2 роки з «Родинним Клубом» їй так і не посміхнулася удача. У той же час на сайті компанії є відеозвіти зі щасливими переможцями, яким складно не повірити. «Призова Варта» вирушила до одного з них, аби розвіяти всі сумніви.

Олександр Борисович із Харкова – яскравий приклад того, що «Родинний Клуб» проводить акції чесно. Пенсіонер залишився задоволений, він готовий робити нові замовлення й навіть радити компанію знайомим. Подарунок чоловік отримав протягом місяця. На сайті «Родинного Клубу» можна подивитися відеозвіт із вручення призу переможцю акції.

Щоб остаточно переконати затятих скептиків, «Призова Варта» особисто взяла участь у маркетинговій акції «Родинного Клубу». Переможцем автор розслідування не став, але був повноправним претендентом на приз. Представники «Родинного Клубу» запевняють: усі учасники реальні, а працівникам компанії брати участь суворо заборонено. Кожен розіграш компанія фіксує на відео, що цілком доводить правдивість акцій.

«Призова Варта» також виокремила три головні причини, чому деякі українці не вірять в акції від «Родинного Клубу»:

По-перше, люди приймають за виграш саме запрошення взяти участь.

По-друге, людина опускає руки, якщо не виграє з першого разу.

І по-третє, люди могли вже одного разу натрапити на шахраїв, тому й тримаються осторонь.

Завжди відповідально ставтеся до вибору компанії, особливо в тому випадку, якщо мета ваших покупок – участь у маркетингових акціях.

Швидше переходьте за посиланням і дізнавайтеся всі подробиці розслідування: